Кошик
44 відгуків
Производственная фирма «Банадра»
+380982581607
+380
98
258-16-07
+380
99
771-72-95

Дошки, підноси

Виробнича фірма «Банадра» виготовляє понад 28 різновидів дерев'яного посуду, яка призначена для подачі самих різноманітних страв і напоїв:

- підноси для стейка та інших страв з м'яса;
- дошки, лопати для піци;
- підноси і лінійки для стопок;
- дошки для подачі закусок.

Такий широкий асортимент дозволяє задовольнити всі потреби підприємств HoReCa і зробити кожну подачу страви ексклюзивною.
 

Дерев'яні дошки для піци

 

Піца є одним з найпопулярніших страв і подається практично в будь-якому закладі. Найбільш зручним способом подачі є спеціальна дерев'яна дошка. Вона дозволяє подати страву, розрізане на порційні шматочки, так, що кожен гість зможе взяти собі необхідну кількість. Такі дошки для піци не лише спрощують роботу офіціанта, але і дозволяють зробити подачу страви більш красивим. Ароматна, гаряча піца на дерев'яному блюді викличе у гостей вашого закладу виключно позитивні асоціації. До того ж, така посуд не б'ється, тим самим знижуються витрати закладу.
Ми виготовляємо дошки для піци різних форм і розмірів. Також можливо виготовлення виробів за індивідуальним замовленням.
 

Підноси для стейка з логотипом закладу

 

Подача мясных блюд на специальных деревянных подносах имеет массу преимуществ. На них клиенту удобнее разрезать стейк или другое мясное изделие, блюда лучше сохраняют свои вкусовые качества, а самое главное — такая посуда не бьется. Именно поэтому поднос для стейка станет отличным вариантом подачи!
Наша компания изготовит подносы для стейков и другую посуду из дерева с логотипом вашего заведения. Вся представленная продукция производится вручную, поэтому каждое изделие уникально. Заказать эксклюзивную посуду из дерева вы можете у нашего менеджера по указанным телефонам!
 

1 2