Оригінальна таця для стейка з дерева
вверхвниз

Оригінальна таця для стейка з дерева
Стейк — одна з найпопулярніших страв, що виготовляються з м'яса. Не секрет, що відчуття від їжі певною мірою залежить від подавання. Досить часто в ресторанах, стейк-хаусах і навіть вдома стейки подають на спеціальних тацях. Якщо ви бажаєте придбати тацю для стейка з дерева, ми можемо вам запропонувати цей товар за привабливою вартістю з доставкою по всій країні!

Основні особливості виробу
Таця виготовляються з якісної екологічно чистої деревини.
Підходить для подавання м'ясних виробів, салатів, деяких інших страв.
Прикрасом дошки може стати різь, випалювання та інші декоративні прийоми.
Форма таці овальна, на краях є зручні заокруглені борти.
Що також треба знати?
- Розміри тарілки — 150*450*15 мм.
- Усі вироби виготовляються виключно вручну.
- За потреби можливе нанесення гравіювання.
- Всі таці неповторні, тому стануть гарним декоративним елементом.
Таця для стейка — чудовий вибір! Замовте цей виріб на нашому сайті за доступною ціною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Немає |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ПП Макаров |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
