Оригінальна таця з дерева у формі підкови
Металеві підкови в усі часи вважалися свого роду сувеніром на удачу. Сьогодні їх часто можна побачити в сучасних ресторанах, кафе, барах та подібних закладах. Ми ж пропонуємо кілька інших, але дуже оригінальний сувенір — таця для стопок, келихів, фужерів! Він виготовляється нашими майстрами з якісної деревини та стане чудовим подарунком, а також елементом декору в будь-якому закладі, будинку.

Головні особливості
- Підходить для прикрашання столу, подавання фужерів, келихів, стопок на стіл.
- Застосовуємо виключно добірну деревину твердих порід — дуб, ясен.
- Наші майстри працюють вручну, що робить кожен виріб неповторним.
- Натуральна фактура дерева підходить для прикрашання будь-якого інтер'єру.
Що ще потрібно знати?
- Кількість ярусів — 1.
- Довжина — 260 мм.
- Ширина — 260 мм.
- Висота — 22 мм.
Таця для стопок, келихів, фужерів — чудове рішення! Ми раді запропонувати вам цей товар із доставкою по Україні! Зв'язатися з менеджером для замовлення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 22 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ярусів | 1 |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ПП Макаров |
| Матеріа | дуб, ясень |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
