Дубовый рознос на три сектори розмір ш16 * д50 см, для подавання м'ясної, сирної, ковбасної нарізки та солінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість секцій | 3 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріа | дуб, ясень |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
