Таця дерев'яна з ручками
Таця з ручками — це своєрідний пристрій, який призначений для подавання кількох страв одночасно. Це дуже практично та зручно. Використовувати можна в закладах громадського харчування і в домашніх умовах. Придбати таці дерев'яні українського виробництва недорого пропонує наша компанія!

Головна інформація про товар
- Має дві ручки — таця зручно нести.
- Матеріал виробу — якісне натуральне дерево.
- Форма таці — фігурна, має п'ять секцій.
- Розміри — 570х340х40 мм.
Кілька важливих переваг посуду з дерева
- Дерево оброблене оліями, тому не вбирає й не зберігає вологу, не деформується.
- Матеріал екологічно чистий, не принесе шкоди вашому здоров'ю.
- У дерев'яному посуді продукти добре зберігаються.
- Таця не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду навіть після тривалого використання.
Купуйте дерев'яну тацю з ручками на сайті нашої компанії вже сьогодні, щоб ми відправлено товар зручним для вас способом якнайшвидше! Ми гарантуємо низькі ціни на товар високої якості, а також безплатну консультацію фахівців і ввічливе обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Основні | |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ПП Макаров |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴

