Таця-тарілка з дерева для подавання салатів та інших страв. Розмір ~ 200 * 300 * 22 мм. Кожна дошка виготовляється вручну та є неповторною. Можливе нанесення логотипа, виготовлення інших розмірів під замовлення.
Виготовляємо дерев'яні таці, дошки-тарелки для подавання страв. Вони необхідні в будь-якому ресторані, барі, кафе, пабі. Пропонуємо розробку і виготовлення елементів інтер'єру та аксесуарів із дерева (дрібні дошки, настільні таблички «резерв», серветки, підставки для приладів, багаття тощо) для ресторанів, кафе, пабів за індивідуальними замовленнями. Використовуємо найкращі, екологічно чисті сорти деревини. А різь, випалювання й ручна праця (hand made) зроблять вироби неповторними й особливо цінними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріа | дуб, ясень |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

Відправка з 05 квітня 2026