Кошик
44 відгуків

Производственная фирма «Банадра»

+380982581607
+380
98
258-16-07
+380
99
771-72-95
Вітрина

Производственная фирма «Банадра»

Меблі з деревини високо цінувалася у всі часи. Інтер'єрні вироби з масиву віддають перевагу ті, хто цінує домашній затишок, а також хоче позначити статус свого будинку або особистого кабінету. У дерев'яних меблів є і функціональні переваги: вона екологічно чистий, довговічний і здатна прекрасно зберігати тепло.

Наші кваліфіковані столяри готові задіяти свій досвід і знання, щоб зробити реальними усі ваші ідеї і творчі побажання.

 

Виробництво дерев'яних столярних виробів

 

Виробничі потужності Фабрики – це сучасні цехи площею понад 650 м2, оснащені технологічним обладнанням. Тут створені всі умови для виготовлення меблів з дерева будь-яких цінових категорій, починаючи від недорогих позицій економ-класу і закінчуючи розкішними моделями преміум сегменту.

 

Процес розробки і виконання столярних виробів включає кілька виробничих етапів. Значна частина процесу являє собою ручну роботу: від розкрою виробів до їх фінішної обробки.

Нам вдалося виробити особливий алгоритм роботи над замовленнями, всі операції проводяться в суворій технологічному порядку. Розташування меблевих заготовок і робочих верстатів в наших цехах підпорядковується суворим правилам ергономіки.

У просторі столярного виробництва Фабрики завжди підтримується бездоганна чистота, так як виконання якісної фарбування деревини можливо тільки у відмінних санітарних умовах.

Столярне виробництво: меблі, посуд

 

Клієнт може вибрати будь-яку типову модель меблів з каталогу, але основний напрямок нашої роботи – це виробництво столярних виробів на замовлення. Звернувшись до нас за проектуванням інтер'єру, ви отримаєте кілька готових дизайнерських рішень, одне з яких буде дуже скоро втілено в життя.

 

 

Ми можемо запропонувати нашим замовникам наступні найменування столярних виробів:

  • будь-які види меблів (в тому числі торговельної);

  • сходи;

  • двері та вікна;

  • гардеробні;

  • елементи домовик різьби;

  • ексклюзивні інтер'єрні композиції.

Столярні вироби нашого виробництва використовуються не тільки в інтер'єрах квартир або котеджів, але і при організації ресторанів, бутиків, кабінетів і конференц-залів. Ми виконуємо проекти з будь-яким заданим параметрам і завжди оптимізуємо меблі під функціонал закладу. Так само виготовляємо вироби з дерева під замовлення для барів, ресторанів.

Нам близький підхід індивідуальної роботи з клієнтом. Всі етапи, від проектування до декорування виробу, координуються з замовником. Ваша думка дуже важлива для нас, і ми прагнемо до того, щоб наше співробітництво було комфортним і постійним.

 

"Банадра" — виробництво під замовлення

 

Наші виробничі потужності знаходяться в Костопільському р-н. Зробити заявку ви можете в будь-який робочий час, навіть якщо перебуваєте в іншому кінці країни. Вам необхідно просто залишити свої контактні дані на нашому сайті, і вже найближчим часом ви отримаєте дзвінок.

 

Попередня вартість буде оголошена після того, як ми складемо індивідуальну пропозицію. Якщо вас не влаштує названа вартість, її завжди можна узгодити і підлаштувати під ваш бюджет.

Дизайнер-проектувальник приїде на ваш об'єкт в призначений час. Фахівець надасть вам каталог із зразками лакофарбових матеріалів і фурнітури, оцінить реальні масштаби роботи і назве остаточну вартість проекту.

Виробництво починається після підписання договору та затвердження ескізу. Виготовлення меблів відбувається в чітко встановлені строки. По завершенню циклу робіт всі вироби будуть доставлені до замовника, а розрахунок здійснюється тільки після складання, монтажу та огляду меблів.

 

У галереї сайту представлені фотографії не тільки реалізованих проектів, але і наших цехів. Ми хочемо, щоб наші клієнти знали про всі тонкощі виробничого процесу. Тому що наш професіоналізм – це і є головний аргумент на нашу користь.