Таця для стопок, бакалів, фужерів
Метрова лінійка, Дерев'яна метрова лінійка, Підставка під стопки
Підставка для подавання наливок — незвичайний спосіб вишукано подати стопки, як удома, так і в ресторані. Просто і зі смаком. Оброблена особливою олією дерев'яна гето для наливок набуває естетичного вигляду. На сьогодні Природника подавання стали невіддільною частиною нашого життя, тому дерев'яне гето стане чудовим сувеніром, наприклад, на новосілля. Стильне, оригінальне гето для наливок чудово вллється в абсолютно в будь-який інтер'єр приміщення.
Стандартний розмір 24*36 підійде для сервірування порцій, але розмір і матеріал можуть бути будь-якими.
Під замовлення робимо будь-який розмір, також наносимо логотип Вашого закладу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість секцій | 3 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріа | дуб, ясень |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

