Кошик
44 відгуків
Производственная фирма «Банадра»
+380982581607
+380
98
258-16-07
+380
99
771-72-95

Клубочницы

Ваза-клубочница підкорить серця в'язальниць. Ще б, вона стильна і зручна. Вироби з дірочками для спиць і ниток дозволяють в'язати з комфортом, натхненно насолоджуючись процесом. Ми пропонуємо клубочницы ручної роботи з натуральної деревини, які привертають увагу оригінальним дизайном.

 

Колекція клубочниц для спиць і ниток

 

У нас представлены разные клубочницы ручной работы, которые отличаются размерами и цветом. Модели с подчеркнутой древесной фактурой тщательно обработаны и вскрыты лаком. Они передают удивительную красоту природного материала и могут быть использованы в качестве декора. 
Мы предлагаем клубочницы из натуральной древесины с отверстиями для спиц, фигурным вырезом, а также, расположенными на разной высоте, дырочками для ниток. Такая конструкция предупреждает спутывание клубочков особенно при вывязывании многоцветных узоров. 

 

Деревянные клубочницы ручной работы

 

Клубочницы для спиць і ниток, які ми продаємо, виконані з міцної натуральної деревини з розкішною фактурою. Вона надає виробам особливої привабливості, а також наділяє цілим спектром експлуатаційних достоїнств. В першу чергу — міцністю. Клубочницы практичні неможливо пошкодити. Вони стійкі до механічного впливу. Вироби мають невелику вагу і стійку конструкцію.
Клубочницы ручної роботи якісно відшліфовані до бездоганної гладкості, щоб нитки під час роботи м'яко ковзали, не чіпляючись за дерево. Поверхня покрита спеціальним лаком, що захищає від впливу вологи і забруднень. Така обробка забезпечує зносостійкість виробів. Наші клубочницы будуть радувати вас роками.
Не знаєте, чим порадувати свою подругу-рукодельницу, маму чи сестру? А може бути ви хочете придбати подарунок для себе коханої? Замовте стильну і практичну клубочницу від «Банадра»!