Прямокутний дерев'яний тацю
Дерев'яна таця дає змогу надати страві гарнішого вигляду, оскільки на ньому тарілки та чашки мають естетичніший вигляд. Виготовляються вони з міцного дерева, ретельно шліфуються. Такі таці чудово підходять для кафе, барів, ресторанів, стейк-хаусів. Страви, що подаються на них, мають ще смачніший, соковитіший та привабливіший вигляд зовні. Таця екологічно чиста, безпечна та дуже міцна. Він може з легкістю витримати велику вагу та не зламається.

Загальні відомості про цей товар
- Довжина — 380 мм.
- Ширина — 220 мм.
- Висота — 22 мм.
- Матеріал — дуб або ясен.
Основні переваги дерев'яних тацю
- Вирізняються міцністю і стійкістю до пошкоджень.
- Мають шикарний і шляхетний зовнішній вигляд.
- Легко миються під чистою проточною водою.
- Мають тривалий термін експлуатації.
Купуйте дерев'яну тацю на нашому сайті або телефоном в оператора! Вам гарантовано високу якість товарів і високорівневий сервіс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріа | дуб |
| Виробник | ПП Макаров |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
