Лопата для піци з дерева
Піца — одна з найулюбленіших страв для багатьох із нас. Зазвичай, прямо з печі її дістають за допомогою спеціальних лопаток. Вони роблять цей процес максимально комфортним. Якщо ви бажаєте отримати не тільки функціональну річ, але й привабливий у декоративному плані предмет, ми раді запропонувати дерев'яну лопатку для піци! Ми самі виготовляємо нашу продукцію й можемо гарантувати чудову якість!

Головні особливості
- Виготовляється з високоякісної добірної листяної деревини.
- Можна використовувати для піци, багетів або будь-якої іншої випічки.
- Ручка дуже зручна, основа у лопатки напівкругле.
- Захоплення піци максимально комфортне та безпечне.
Що ще важливо знати?
- Форма лопатки — фігурна.
- Діаметр виробу — 30 см.
- Габаритні розміри — 465*300*22 мм.
- Можливе нанесення будь-якого гравіювання на замовлення.
Дерев'яна лопата для піци стане прекрасним вибором для вас і вашої кухні! Щоб зробити замовлення, зв'яжіть нашим менеджером або залиште заявку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЧПМакаров |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
