Сирна тарелка з соусником вирізана з деревини дуба, проварений у лляній олії за температури 40 °C. дм 30 см таця для закусок має відділення та соусник. Це прекрасний варіант, щоб подати кілька різновидів сиру до вина з використання соусника для кисло-солодких соусів, також використовувати як пивну тарілку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Довжина | 390 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Висота | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
