Комоди з натурального дерева
вверхвниз

Комоди з натурального дерева
Меблі з натурального дерева завжди мала величезну популярність. Вона якісна, довговічна, завжди має солідний вигляд і здатна неабияк змінити будь-який інтер'єр. Якщо ви збираєтеся підібрати для себе дійсно якісні меблі, ми раді запропонувати комоди з дерева! Ми самі виготовляємо її, тому можемо гарантувати високу якість кожного комода!

Головні особливості продукції
- Під час виготовлення використовуємо виключно якісні натуральні та екологічно безпечні породи деревини.
- Комод має 5 висувних ящиків із різним об'ємом — 3 великих і 2 маленькі.
- На ваш вибір є кілька варіантів різновидів дерева, включно з дубом, ясен, вільху.
- За бажанням можливе забарвлення в потрібний колір, розкриття лаком, а також нанесення гравіювання.
Інші моменти
- Габарити — 120*90*45 см.
- Колір виробу — Венге магія.
- Наявність опор — ніжки.
- Форма фасаду — прямий.
Комоди з дерева — чудове рішення для вас і вашого дому! Ми раді допомогти вам із вибором!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| матеріал | дуб, ясень, вільха |
| Виробник | ПП Макаров |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 640 ₴

Відправка з 15 квітня 2026