Оригінальна дубова ступка
Ступка дубова з пестиком призначена для змішування різних інгредієнтів під час приготування їжі. Вона виготовлена з натурального дерева, вирізняється міцністю й довговічністю, легка та практична у використанні. Згодом виріб не тьмяніє, не тріскається й не змінює свій первісний зовнішній вигляд. Придбати ступку вам пропонує наша компанія!

Важлива інформація про товар
- Об'єм стопи — 200 мл.
- Довжина пензля — 220 мм.
- Виріб не рекомендується мити в посудомийній машині.
- Ступка виготовлена з якісного та екологічно безпечного матеріалу.
Що ще необхідно знати про цей товар?
- Діаметр стопи — 80 мм, висота — 75 мм.
- Зберігає запах і аромат усіх інгредієнтів.
- Має оригінальний і вишуканий зовнішній вигляд.
- Виробництво товару сконцентроване на території України.
Якщо вам потрібна ступка дубова, замовляйте її вже зараз у нас за вигідною вартістю! Ми цінують кожного свого клієнта, тому гарантуємо високу якість товару, першокласний сервіс і ввічливе обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 75 мм |
| Об`єм | 200 мл |
| Довжина маточки/товкачика | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | ПП Макаров |
| Основні | |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴

