Кошик
44 відгуків
Производственная фирма «Банадра»
+380982581607
+380
98
258-16-07
+380
99
771-72-95

Дитячі тарілки

Впевнені, що небитким дитячого посуду не існує? Ви переконаєтеся в зворотному, якщо придбаєте дерев'яні тарілки, які представлені в нашому магазині. Скільки б маленькі непосиди не губили їх — вони все-одно залишаться цілими. А щоб дитині цікавіше було їсти з такого посуду, ми зробили її у формі тварин.

 

Тарілки у формі тварин для дітей

 

Ми хочемо запропонувати вам оригінальну дитячий посуд, яка виконана у формі тварин. Є небитка тарілка «Бегемотик», виготовлене у вигляді котячої мордочки, симпатичне виріб «Те». Ми впевнені, що з такого посуду малюк буде їсти з задоволенням, і вам навіть не доведеться його вмовляти.
Незабарвлені тарілки також можна використовувати в якості заготовок для творчості. Дитина зможе самостійно розфарбувати виріб і використовувати його в своїх іграх.

 

Не б'ється дерев'яна посуд

 

Дерев'яна посуд легка і зручна у використанні. Бездоганно відшліфована поверхня підкреслює красу цікавих тарілок у формі тварин. Але головний плюс виробів з деревного матеріалу — екологічність. Якість нашої посуду багаторазово підтверджено користувачами, а також дипломом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України».

Яскраві дитячі тарілки дуже міцні. Вони не тріскаються та не зсихаються, тому що пройшли спеціальну обробку. Поверхня стійка до механічних пошкоджень, а також несприйнятлива до впливу вологи. Вироби можна мити навіть з використанням миючих засобів.
Ми впевнені в якості своєї продукції, тому що виготовляємо її, використовуючи сучасне обладнання та кращі матеріали. Всі вироби проходять ретельну перевірку перед відправкою замовникам. Ми хочемо, щоб ви отримали посуд, яка буде вас радувати.

Дерев'яні дитячі тарілки — це відмінна альтернатива крихким керамічним, порцеляновим і пластиковим виробам. Унікальна текстура, а також цікавий дизайн роблять нашу посуд красивою і неповторною. Адже почасти її творцем стала сама природа. Замовте для своєї дитини незвичайні і безпечні тарілки, ми приємно здивуємо вас цінами!