Кошик
44 відгуків
Производственная фирма «Банадра»
+380982581607
+380
98
258-16-07
+380
99
771-72-95

Кухонні столи

Надійні кухонні, обідні столи з дерев'яного дерева є кращим варіантом для меблювання житлових приміщень. Дерев'яні моделі нерідко залучають індивідуальним дизайном, за рахунок чого вони нерідко стають центральними елементами інтер'єрів обідніх зон, кухонь, віталень і їдалень.

Вироби цієї категорії нерідко стають фамільними цінностями. Багато в чому це обумовлено тривалим терміном експлуатації. Багато примірники переходять у спадок від одного покоління до іншого, набуваючи з кожним роком користування більше цінності й особливого шарму.

 

Деревянные кухонные столы

 

Многие пользователи любят деревянные столы за их устойчивость. Модели, как правило, дополняются мощными массивными ножками, что позволяет практически без ограничений нагружать мебель. 

Столешницы не могут похвастаться особым разнообразием: в основном их изготавливают овальной, круглой или прямоугольной формы. Индивидуальный дизайн можно придать ножкам, выбрав для них более консервативный строгий стиль, или более романтичный, с завитками и прочими видами декора. 

Великою перевагою дерев'яних поверхонь є стійкість до температурних перепадів. Це дозволяє використовувати вироби в безпосередній близькості до робочої зоні приготування їжі. Для покриття деревини застосовуються безпечні нетоксичні сполуки.

 

Столи з дерева з індивідуальним дизайном

 

Производственная фирма «Банадра» осуществляет изготовления под заказ обеденных, кухонных столов с индивидуальным дизайном. На складе имеются в наличии экземпляры со стандартными габаритами столешницы. В каталоге представлены простые и раскладывающиеся модели по типу «книжки». Отличное сочетание цены и качества. Оперативные сроки изготовления продукции.