Кошик
44 відгуків
Производственная фирма «Банадра»
+380982581607
+380
98
258-16-07
+380
99
771-72-95

Менажниці

 
Менажниця являє собою страву, розділене перегородками на кілька секцій. Такий незвичайний дизайн дозволяє подавати відразу кілька видів продуктів. У класичному виконанні така посуд використовується для подачі салату, коли кілька інгредієнтів розміщуються на блюді, а в центрі розташовується соус. Менажниця дозволяє кожному гостю створити салат по своєму смаку. Такий же спосіб подачі використовують для сиру, солінь, різних закусок.
У даному каталозі ви зможете придбати близько 15 різновидів дерев'яних менажниц з соусниками і без, які можна використовувати в побуті. Особливо популярним такий вид посуду є в ресторанах і барах, де використовується для подачі різноманітних нарізок, закусок і снеків, призначених для великої компанії.
 

Дерев'яна посуд з соусників

 

При виробництві продукції ми використовуємо найсучасніші технології. Дерев'яна менажниця виготовляється з цільного бруса, тому відрізняється високою міцністю і довговічністю. При виробництві використовувалися виключно екологічно чисті матеріали.
Однією з відмінних особливостей менажниц є соусник. Саме він дозволяє подавати різні м'ясні і рибні закуски. У такому посуді також подають салати та інші страви, які припускають наявність соусу. Дерев'яна менажниця без соусника підійде для сиру або солінь, декількох варіантів гарніру. Наша виробнича фірма виготовить посуд, яка буде відповідати вашим побажанням і строгим вимогам.
 

Соління і сири в дерев'яних менажницах

 

Хочете урізноманітнити подачу страв для гостей вдома або в ресторані? Замовте менажницу для сиру, солінь, яка дозволить перетворити подачу навіть таких звичайних продуктів! Придбати таку дерев'яну посуд з соусників ви можете безпосередньо на сайті. Доставка здійснюється у всі регіони України. Продукція є на складі, тому вже через кілька днів зможете забрати товар у зручному для вас відділенні транспортної компанії.